Centrale telefoniczne

Błonie 14 lok 7
08-110 Siedlce

+48 (25) 643 47 61
biuro@orbita.siedlce.pl

Pomoc zdalna

HOT-INFO

 

 

Zajmujemy się dystrybucją oraz kompleksową instalacją systemów teleinformatycznych różnych producentów. Serwisujemy centrale firm PLATAN, SLICAN, PANASONIC, ELMEG.

 

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem systemów teleinformatycznych firmy Platan. Firma Platan, wprowadziła do sprzedaży kilkanaście modeli central oraz telefonów systemowych. Sprzedaliśmy wiele central z których korzystają firmy i instytucje w Polsce i na świecie. Produkty wyposażone są w nowoczesną platformę IT, wspierającą zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu. 

 

 

Platan to od wielu lat niekwestionowany lider rynku central w Polsce. Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi sytemu Platan najwyższej jakości produkt. Wspieramy sukcesy naszych klientów - dostarczamy wysokiej jakości systemy ułatwiające i usprawniające komunikację wielu firm i instytucji.

 

 

 

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.