WAPRO Aukcje - Aukcje Internetowe

Błonie 14 lok 7
08-110 Siedlce

+48 (25) 643 47 61
biuro@orbita.siedlce.pl

Pomoc zdalna

HOT-INFO

WAPRO Aukcje

Kategoria:

 

Program do obsługi Allegro WAPRO Aukcje

 

 

 

 

 

 

WAPRO Aukcje wspomagają proces sprzedaży na Allegro oraz innych platformach marketplace poprzez integrację z Baselinker i obsługę posprzedażową w WAPRO Mag.
Produkt licencjonowany w modelu rocznym, wymaga do działania WAPRO Mag do odnowienia licencji wymagana najnowsza wersja WAPRO Mag.

 

Łatwiejsze zarządzanie sprzedażą

Wspiera i automatyzuje procesy związane z wystawianiem aukcji na Allegro z wykorzystaniem danych z programu sprzedażowo-magazynowego WAPRO Mag. Ułatwia przeglądanie aukcji i zarządzanie nimi.

 

Prostsze zarządzanie transakcjami

Synchronizacja transakcji z wypełnionymi formularzami pozakupowymi, a także zaimportowanymi zamówieniami do Baselinker, pozwala szybko i wydajnie realizować proces sprzedaży poprzez tworzenie zamówień w WAPRO Mag.

 

Wsparcie różnych platform

Integracja z takimi dostawcami jak Allegro lub inne marketplace obsługiwane przez Baselinker umożliwia bardzo szybkie importowanie jednym narzędziem do Wapro Mag i wspierać proces posprzedażowy.

 

Licencjonowanie na ilość produktów

Wygodny model licencjonowania na ilość produktów (liczba aktywnych produktów w WAPRO Aukcje lub ilość unikalnych produktów w aukcjach trwających) pozwala efektywnie wystawiać aukcje na wielu kontach jednocześnie i zmieniać je sezonowo.

  

 

 

 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.