Wdrożenia oprogramowania

Błonie 14 lok 7
08-110 Siedlce

+48 (25) 643 47 61
biuro@orbita.siedlce.pl

Pomoc zdalna

HOT-INFO

Kategoria:

 

Nasza firma specjalizuje się we wdrożeniach oprogramowania Asseco Wapro. Doskonale znamy, wdrażamy i serwisujemy takie programy jak: WF-MAG, Wf-FAKIR, WF-GANG, WF-BEST, WF-KAPER. WF-MAG MOBILE. Zapewniamy wdrożenia oferowanego przez nas oprogramowania oraz obsługę serwisową. Serwisujemy również oprogramowanie innych firm, takich jak Insert, Comarch.

Pomagamy klientom w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania, przeprowadzamy wdrożenia oraz uczymy efektywnej pracy, tak aby wdrożone oprogramowanie przynosiło korzyści dla firmy, a nie było tylko zbędnym wydatkiem czy stwarzało problemy.

Dobrze przygotowane wdrożenie oprogramowania jest kluczowym elementem decydującym o powodzeniu przedsięwzięcia. Zapewniamy nie tylko sprzedaż, ale także przeszkolenie personelu z zakresu obsługi i organizacji pracy oraz stałą opiekę serwisową. Proponujemy stałą opiekę serwisową, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo oraz krótki czas reakcji na ewentualne zdarzenia.

 

 

Proces wdrożenia systemu informatycznego składa się z następujących etapów:

 

A. Analiza przed wdrożeniowa.

Podczas analizy przed wdrożeniowej:

 

  • Wykonamy audyt kluczowych procesów biznesowych wspomaganych przez dowolne rozwiązanie informatyczne oraz zaproponujemy ich optymalizację.
  • Pomożemy określić potrzeby oraz oczekiwania wobec systemu informatycznego.
  • Wspólnie określimy cel wdrożenia oraz odbiorców systemu zarządzania.
  • Dostosujemy harmonogram wdrożenia do Twoich potrzeb oraz określimy pełne koszty inwestycji.

 

B. Instalacja i konfiguracja wykonana przez naszych pracowników dopasuje aplikację do specyficznych potrzeb firmy.

 

C. Migracja danych.

Sprawna migracja danych z wcześniej wykorzystywanych w firmie aplikacji daje możliwość zachowania ciągłości i zminimalizowania zakłóceń w pracy firmy związanych ze zmianą systemu informatycznego.

 

D. Integracja systemu z bankami czy też innymi systemami usprawni pracę i zaoszczędzi Państwa czas.

 

E. Szkolenia wdrożeniowe.

Szkolenia wdrożeniowe pozwalają na przygotowanie Użytkowników do pracy z systemami już w trakcie ich implementacji. Każdy proces wdrożenia stanowi indywidualny przypadek, a szkolenie w ramach wdrożenia przygotowywane jest w oparciu o oczekiwania Użytkowników.

 

F. Analiza dopasowania funkcjonalnego.

Analiza dopasowania funkcjonalnego służy identyfikacji obszarów, które nie są wystarczająco wspierane przez system informatyczny po zakończeniu procesu wdrożenia.

  

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.